Skip navigatie
FOTO: © Robin de Puy
naar agenda
Bestellen

Muziek

Beleef 't overdag

Beleef 't Overdag: Van Wyck

Instant Classics

  • Datum
    zo 11 mei 2025
  • Tijd
    14.30 - ca.16.10 uur
  • Locatie
    Leidse Schouwburg
  • Euro Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Prijs
    € 22,50
  • Inclusief
    Drankje

Dit evenement heeft al plaatsgevonden. Benieuwd wat er nog meer op het programma staat? Bekijk de agenda!

Bekijk agenda

‘Een instant-klassieker’ schreef de muziekpers over An Average Woman, het eerste album van VanWyck. Met haar sterke teksten, pakkende melodieën en steengoede band groeide ze met vier albums uit tot één van de beste singer-songwriters van Nederland. Op haar vijfde album Dust Chaser zet VanWyck deze lijn voort. Tussen de kieren van het alledaagse gaat ze op zoek naar magische stofdeeltjes die een doorkijk bieden op de wereld achter de wereld: het geheim van muziek.

Nieuwe en vorige instant-klassiekers

Samen met haar band wisselt ze de nummers van dit nieuwe album af met de instant-klassiekers van de vorige vier. Een louterende show over grootse verlangens en alledaagse beslommeringen. Over het reiken naar de eeuwigheid en het menselijk falen. Over het steeds maar weer op zoek gaan naar iets dat net buiten je bereik ligt.

Christien Oele  gitaar en zang  |  Reyer Zwart  gitaar, bas, piano en zang  |  Rowin Tettero  drums  |  Marco van Os  bas  |  Paul Bond  piano en zang  |  Henk Hulzebosch  piano en zang

Bereikbaarheid

Op zondag 11 mei vindt Leiden Marathon plaats. Delen van de stad en omgeving zijn hierdoor minder goed bereikbaar of afgesloten. Houd rekening met een mogelijk langere reistijd. Lees meer informatie over de bereikbaarheid en over de diverse parcours via de buttons.

Meer informatie
  • zo 11 mei 2025
    14.30 - 16.10 uur