Skip navigatie
naar agenda

Musical en Show

Voor Haar

de Frans Halsema-musical

  • Datum
    v.a. za 23 jan 2027
  • Tijd
    o.a. 20.15 ~ 22.45 uur
  • Locatie
    Leidse Schouwburg
  • Euro Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Prijs
    € 49,50
  • Inclusief
    Pauze en drankje
  • 'Alle lof voor Soy Kroon, die met zijn warme, krachtige stem zowel de klassiekers als de minder bekende liedjes van Halsema opnieuw tot leven brengt'

    Marit van Eisden - Theaterparadijs
  • 'een ode aan een man die voortleeft in zijn liedjes'

    Musicalsites

Frans Halsema

Na autobiografische musicals over nationale en internationale artiesten als Edith Piaf, Marlène Dietrich, Toon Hermans, Wim Sonneveld, Annie M.G. Schmidt en Jacques Brel volgt er een nieuwe biografische musical: Voor Haar.

Het is al meer dan 40 jaar geleden dat de unieke cabaretier Frans Halsema overleed, maar hij leeft nog steeds in de harten van het publiek. Zijn grote hits Voor Haar en Vluchten Kan Niet Meer worden nog altijd veel gedraaid en prijken hoog in de jaarlijkse evergreen lijsten op de diverse radiozenders.

Musical met een lach en een traan

Menig landgenoot kent legendarische cabaret-scenes als Geen Ja Geen Nee en Raden Maar uit het hoofd. Maar wie was deze grote kleinkunstenaar?

Onder regie van Michiel van Erp, bekend van de bekroonde tv-serie over Ramses Shaffy, kruipt Soy Kroon in de huid van de man die naar buiten toe de vrolijke Frans was, maar die in de privésfeer zijn rust maar moeilijk kon vinden.

Ontdek Frans Halsema in deze musical met een lach en een traan en met bekende liedjes als Sandra, Kees, Zondagmiddag Buitenveldert en ontelbare andere onvergetelijke evergreens uit het Nederlandse cabaret repertoire.

Cast

Soy Kroon  |  Teun Donders  |  Iris Bakker  |  Zjon Smaal  |  Pleuni van der Meijden.