Klassieke muziek
Hoor bij ons!
Calefax & Joris Luyendijk
Joris Luyendijk in Calefaxland (première)
-
Datumza 3 apr 2027
-
Tijd20.15 uur
-
LocatieStadsgehoorzaal
-
Prijs€ 35,00
-
ZaalAalmarktzaal
-
InclusiefDrankje
-
TypePremière
Eerder is aangekondigd dat Sinan Can tijdens deze voorstelling te gast zou zijn. Helaas kon zijn deelname aan deze productie niet doorgaan. We zijn erg verheugd dat Calefax in Joris Luyendijk een fantastische vervanger gevonden heeft!
In de jaarlijkse serie Welkom in Calefaxland nodigt rietkwintet Calefax jaarlijks een bijzondere gast met liefde voor muziek uit. In deze vijfde editie is dat antropoloog en schrijver Joris Luyendijk.
Joris Luyendijk
Joris Luyendijk is antropoloog en al meer dan twintig jaar werkzaam in de journalistiek. Hij schreef over uiteenlopende onderwerpen als het Midden-Oosten, de financiële wereld en sociaal-maatschappelijke thema’s zoals populisme. Dit deed hij voor nationale en internationale media als NRC Handelsblad, De Correspondent en The Guardian. Hij is de auteur van diverse boeken, waaronder Het zijn net mensen, de internationale bestseller Dit kan niet waar zijn en het in 2023 verschenen De zeven vinkjes.
Calefax
In 1985 vonden vijf scholieren een nieuw muziekgenre uit: het rietkwintet. Een baanbrekende combinatie van hobo, klarinet, saxofoon, basklarinet en fagot. Als Calefax zetten ze de toon en veroverden ze de wereld. Ruim 70 rietkwintetten traden in hun voetsporen, verbondenopreedquintet.net. Calefax is anno nueen gevestigde waarde in de muziekwereld. De blijven de nieuwsgierigheid en de open presentatie maken onophoudelijk van elk optreden een frisse reis doorstijlen, tijden en genres.
Programma & uitvoerenden:
Joris Luyendijk spreker | Calefax muziek | Sinan Arat ney
Muziek van onder andere Johann Sebastian Bach en Conlon Nancarrow
-
Bestellenza 3 apr 202720.15 uur