Organisatie

Neem hier contact met ons op

Directie
Nanette Ris - algemeen directeur

Bedrijfsvoering
Janine van Sluis - manager bedrijfsvoering
Britt van Thiel - HR adviseur
Martijn Dekker - inkoop, horeca en strategie adviseur
Sandra Lagendijk - office manager

Programma, Marketing & Kaartverkoop
Shirley Constapel - programmeur
Susanne Lammers - programmeur klassiek
Maartje van der Veen - programmeur

Monique Aalbers - manager programma, marketing & kaartverkoop
Yvet Weiland - marketeer
Lara van Dooren - online marketeer
Robin de Bruyn - marketeer klassiek

Kim van de Bilt - producent programma
Charlotte Meeuwissen - producent programma

Guido van den Ende - fondsenwerver
Bart van Mossel - fondsenwerver

Linda van Zijp - coördinator kaartverkoop
Hermien Buis - medewerker kaartverkoop
Sander Houwaart - medewerker kaartverkoop
Manouk Oord - medewerker kaartverkoop
Saskia Vingerhoed - medewerker kaartverkoop
Lotte Kroneman - medewerker kaartverkoop
Borre Boluijt - medewerker kaartverkoop

Marianne Keeven - medewerker secretariaat & programmering

Sales & Events
Ellen Simons - coördinator sales & events
Manon Janssen - account manager
Marije de Kieviet - event manager
Eveline Rhode - event manager
Yannick van Teijlingen - event manager
Nadia Eijken - medewerker sales & events support


Financiën
Eimert van der Vliet - boekhouder
Hikmat Khalifa - medewerker financiële administratie
Thomas van den Berg - medewerker financiële administratie
René Luimes - controller

Hospitality
Gerbert van Aken - manager sales & hospitality
Kimberley Zwart - coördinator hospitality
Anja Boting - supervisor hospitality
Mitchell Nicolai - supervisor hospitality
Laura van Egmond - 1e medewerker hospitality
Manouk Oord - medewerker roostering & planning
Kim van Solinge - supervisor hospitality

Techniek
Arne van der Velde - coördinator theater & productie techniek
Youri Hectors - technisch producent
Jack van den Bercken - podium technicus
Tijmen Haverkamp - podium technicus
Dirk-Jan Noordermeer - podium technicus
Christian Hoyet - podium technicus
Thomas Guijt - podium technicus
Kelvin Siera – podium technicus

Gebouwbeheer
Hans Timmerman - coördinator facilitair & gebouwen
Arjen van der Meer - medewerker facilitair & gebouwen

Vrijwilligers
Sjoerd Dijkstra - rondleider
Kees Groot - rondleider
Nicole Kik - rondleider