
Muziektheater
Bis Bis Bis!
En ze maakte een kind
Orkater | Meral Polat
-
Datumwo 29 okt 2025
-
Tijd20.15 uur
-
LocatieLeidse Schouwburg
-
Prijs€ 22,50
-
InclusiefDrankje
Regisseur Nita Kersten en schrijver Sarah Sluimer creëerden met En ze maakte een kind een nieuwe iconische rol voor actrice en zangeres Meral Polat. Deze muziektheatervoorstelling over moederschap en kunst is na lovende recensies terug in het theater!
Een vrouw (Meral Polat) schept in een muzikale solo de mogelijkheid om het moederschap vorm te geven op haar eigen manier. Ze ontrafelt wat het voor haar betekent, als kunstenaar en als ritueel. Want in de kunsten is de dood tot literatuur gemaakt en het sterven eindeloos weergegeven, maar het krijgen van een kind speelt op het podium nauwelijks een rol. Het geven van leven behoort nog steeds tot het intieme domein, waar moeders wonen en kunstenaars ver weg van blijven. Terwijl het wel of niet hebben van, en het zorgen voor kinderen, voor velen een existentiële ervaring is.
En ze maakte een kind was in 2023 exclusief te zien als een lunchvoorstelling in Theater Bellevue en gaat nu op tournee door heel Nederland.
-
wo 29 okt 202520.15 uur