Skip navigatie
FOTO: © Kamerich & Budwilowitz

Jeugd en Familie

2+

Caat Peutercafé

Jaszak | Simone de Jong Company

  • vr 27 feb 2026
  • 10.00 - ca.10.55 uur
  • Stadsgehoorzaal
  • Café Caat

Er is een mens

In een jas

Hij heeft het koud

Hij maakt zich klein

Hij wil iets zijn…

Hij is een berg

En nu een krab!

En toch een slak

Hij kan alles

In zijn zak

Jaszak is een grappige, hartverwarmende voorstelling over een mens zonder dak, die continu in verandering is. De voorstellingen van Simone de Jong Company kenmerken zich door hun verbeeldingskracht, humor en inventiviteit. Voor kinderen van twee tot zes jaar én voor iedereen die weer even zo groot wil zijn.

Kaartjes zijn gratis – en als je graag een steentje bijdraagt om andere gezinnen ook de magie van Caat Peutercafé mee te laten maken, kan je ook ervoor kiezen om een bedrag €5, €10 of €15 te doneren.

Kamerich & Budwilowitz

Café Caat

Caat Peutercafé

Ook voor de allerkleinsten worden er leuke voorstellingen gemaakt. Dit seizoen zijn deze weer te zien in het gratis Peutercafé van de Stadsgehoorzaal Leiden. Het Peutercafé is bedacht voor alle ouders die hun peuter graag al vroeg kennis laten maken met theater of het gewoon heel leuk vinden. Omdat we het Peutercafé voor iedereen toegankelijk willen maken, is het gratis voor iedereen. Nodig vrienden en kennissen uit en doe mee met de interactieve, leerzame en gezellige voorstellingen voor kinderen vanaf 2 jaar. Reserveer een gratis kaartje, zodat je zeker bent van een plek!